Franczyza edukacyjna czy Żabka?

Franczyza edukacyjna

Udostępnij nasze posty

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Franczyza edukacyjna rządzi się swoimi prawami. Prowadzenie biznesu dedykowanego dzieciom wymaga od potencjalnych franczyzobiorczyń określonych predyspozycji.

Czym jest franczyza edukacyjna?

Nie ulega wątpliwości, że franczyza edukacyjna to biznes z misją. To pytanie o coś więcej niż „jak zarobić?”. To także odpowiedź na zapytanie o to, dlaczego nieliczne kobiety, które próbują swoich sił w biznesie edukacyjnym, osiągają sukces. Ale od początku.

Dla kogo jest biznes edukacyjny?

Biznes edukacyjny dedykowany jest tym kobietom, które chcą stać się symbolem edukacji przyszłości. Bogaty wachlarz zajęć dodatkowych, dedykowanych dzieciom, wzmacnianie ich zdolności i kompetencji, jest wizją lepszego jutra. Tylko ta, która wierzy w siłę genialnych umysłów dzieci, ma odpowiednią motywację do pracy. Ma też inspirację do codziennego odkrywania dziecięcych talentów i pasji. To bardzo ważne, aby wierzyć, że wszystko, co robimy w ramach biznesu, służy kształceniu pokolenia świadomych siebie młodych ludzi. We franczyzie edukacyjnej pieniądze przychodzą więc wraz z zaangażowaniem i poczuciem misji. Są wypadkową, a nie celem samym w sobie.

Różnorodność biznesu edukacyjnego

To, co stanowi atut sektora edukacji, to jego różnorodność. Nauczanie samo w sobie jest bowiem branżą o szerokim zasięgu. W tym obszarze mieści się wiele zajęć, a tym samym i ogrom możliwości rozwoju. Spójrzmy chociażby na ofertę Soward Smart Kids Academy – jedynego dostarczyciela franczyz edukacyjnych o tak ogromnym wyborze możliwych profili działalności. Już sama liczba oferowanych tam działalności pokazuje, że biznes edukacyjny nie jest dla każdego, a odpowiednie dopasowanie działania do osoby jest kluczem do sukcesu.

Edukacja a relacje

W tym biznesie trzeba lubić ludzi. Edukacja opiera się bowiem na relacji. Bycie w tym sektorze wymaga ciągłej pracy, zwłaszcza nad sobą. Dobra franczyzobiorczyni to taka, której prawdziwą radość sprawia patrzenie na to, jak jego uczniowie rozwijają skrzydła, jak sięgają po więcej, jak dojrzewają.

Tutaj, by osiągnąć sukces, potrzebne jest poczucie misji, konkretna wizja i wiara w to, że robi się coś dobrego, mądrego i pożytecznego. Bycie przedsiębiorczą jest przysłowiową „kropką nad i” i gwarantem sukcesu, o czym w rozmowie z Franchising.pl przekonuje dr Cezary Wosiński – prezes Grupy Soward

Wskakujesz w to?

Zapisz się do naszego newslettera

Śledź informacje od nas

Artykuły powiązane

Blog

Franczyza, czyli sprawdzona formuła

Oryginalne pomysły na sprawdzony biznes? Taki jest cel podejmowania współpracy franczyzowej. Aby odnieść sukces, trzeba właściwie wybrać partnera biznesowego. Biznes można bowiem zrobić (prawie) na wszystkim. Trzeba tylko mieć dobry pomysł. Ten zwykle gwarantuje stabilna i bezpieczna franczyza – partner biznesowy, który może się pochwalić ugruntowaną pozycją na rynku. Franczyza Grupy Edukacyjnej Soward działa na

Blog

Czy franczyza jest dla młodych?

Od wielu lat wśród przedsiębiorców krąży następujące przekonanie: „W biznesie nie należy ufać nikomu poniżej 30 roku życia”. Wielu z nich uważa, że ich młodsi współpracownicy nie podchodzą do biznesu poważnie, a franczyza jest dla nich za trudna. Co za tym idzie? Nie powinni zaczynać przygody z własną działalnością. Mamy na rynku pracy osoby nieprzygotowane

Chcesz przyspieszyć swój biznes?

Napisz do nas i pozostań w kontakcie

Przewiń do góry