Franczyza – mój pomysł na biznes

Udostępnij nasze posty

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Czy franczyza edukacyjna może być pomysłem na własny biznes? Oczywiście. Franczyza edukacyjna jest doskonałym  pomysłem na spełnienie zawodowe – przekonuje Rafał Pęczek, dyrektor ds. rozwoju w Grupie Edukacyjnej Soward.

Aby szybko i skutecznie wypracować przewagę nad konkurencją, warto zainwestować w niebanalny, ale zyskowny pomysł na biznes. Franczyza edukacyjna Soward nadaje się do tego doskonale. Tutaj każdy projekt edukacyjny wyróżnia się niespotykaną na rynku formułą. Ta jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby współczesnych dzieci i młodzieży: ich pragnienia, braki, oczekiwania. Soward posiada w swojej ofercie różne projekty. Każdy z nich pomaga rozwinąć skrzydła tysiącom dzieci na całym świecie, a partnerom biznesowym daje możliwość szybkiego rozwoju biznesowego i zwiększenia swojej bezkonkurencyjności na rynku.  

W ofercie Grupy Soward znajduje się m.in. międzynarodowy program treningu mózgu i wzmocnienia zmysłów Brainy SE, Brainy Abacus, Półkolonie Soward, Soward Media School, Soward Skills i wiele innych. Każdy z nich jest odpowiedzią na to, czego dzieci potrzebują, aby móc rozwinąć skrzydła. To niezwykle ważne. Dobry program edukacyjny dopasowany do rzeczywistych potrzeb dzieci i młodzieży gwarantuje przecież opłacalność biznesu. Dobra franczyza w sprawdzonej grupie to możliwość ciągłego rozwoju. W otoczeniu dobrych i sprawdzonych partnerów jesteśmy w stanie wiele osiągnąć, nawet w tak złożonym czasie jak pandemia.

Dlaczego warto postawić na biznes franczyzowy? Ścisła współpraca z  doświadczoną firmą jest gwarantem sukcesu. To oferuje praktyczną wiedzę, pomoc w prowadzeniu działalności oraz możliwość korzystania ze znanej już na rynku marki. To szczególnie ważne, gdy weźmiemy pod uwagę kryzysy ekonomiczne. Te pojawiają się naturalnie. W każdej gospodarce rynkowej obserwuje się przecież naprzemienne okresy osłabienia oraz ożywienia. Mocny, solidny, sprawdzony partner, dobry program i inwestycja w branżę, która jest odporna na kryzys, to antidotum na wahania cykliczne na rynku.

Zapisz się do naszego newslettera

Śledź informacje od nas

Artykuły powiązane

Blog

Franczyza, czyli sprawdzona formuła

Oryginalne pomysły na sprawdzony biznes? Taki jest cel podejmowania współpracy franczyzowej. Aby odnieść sukces, trzeba właściwie wybrać partnera biznesowego. Biznes można bowiem zrobić (prawie) na wszystkim. Trzeba tylko mieć dobry pomysł. Ten zwykle gwarantuje stabilna i bezpieczna franczyza – partner biznesowy, który może się pochwalić ugruntowaną pozycją na rynku. Franczyza Grupy Edukacyjnej Soward działa na

Blog

Czy franczyza jest dla młodych?

Od wielu lat wśród przedsiębiorców krąży następujące przekonanie: „W biznesie nie należy ufać nikomu poniżej 30 roku życia”. Wielu z nich uważa, że ich młodsi współpracownicy nie podchodzą do biznesu poważnie, a franczyza jest dla nich za trudna. Co za tym idzie? Nie powinni zaczynać przygody z własną działalnością. Mamy na rynku pracy osoby nieprzygotowane

Chcesz przyspieszyć swój biznes?

Napisz do nas i pozostań w kontakcie

Przewiń do góry