Franczyza edukacyjna czy Żabka?

Franczyza edukacyjna

Udostępnij nasze posty

Franczyza edukacyjna rządzi się swoimi prawami. Prowadzenie biznesu dedykowanego dzieciom wymaga od potencjalnych franczyzobiorczyń określonych predyspozycji.

Czym jest franczyza edukacyjna?

Nie ulega wątpliwości, że franczyza edukacyjna to biznes z misją. To pytanie o coś więcej niż „jak zarobić?”. To także odpowiedź na zapytanie o to, dlaczego nieliczne kobiety, które próbują swoich sił w biznesie edukacyjnym, osiągają sukces. Ale od początku.

Dla kogo jest biznes edukacyjny?

Biznes edukacyjny dedykowany jest tym kobietom, które chcą stać się symbolem edukacji przyszłości. Bogaty wachlarz zajęć dodatkowych, dedykowanych dzieciom, wzmacnianie ich zdolności i kompetencji, jest wizją lepszego jutra. Tylko ta, która wierzy w siłę genialnych umysłów dzieci, ma odpowiednią motywację do pracy. Ma też inspirację do codziennego odkrywania dziecięcych talentów i pasji. To bardzo ważne, aby wierzyć, że wszystko, co robimy w ramach biznesu, służy kształceniu pokolenia świadomych siebie młodych ludzi. We franczyzie edukacyjnej pieniądze przychodzą więc wraz z zaangażowaniem i poczuciem misji. Są wypadkową, a nie celem samym w sobie.

Różnorodność biznesu edukacyjnego

To, co stanowi atut sektora edukacji, to jego różnorodność. Nauczanie samo w sobie jest bowiem branżą o szerokim zasięgu. W tym obszarze mieści się wiele zajęć, a tym samym i ogrom możliwości rozwoju. Spójrzmy chociażby na ofertę Soward Smart Kids Academy – jedynego dostarczyciela franczyz edukacyjnych o tak ogromnym wyborze możliwych profili działalności. Już sama liczba oferowanych tam działalności pokazuje, że biznes edukacyjny nie jest dla każdego, a odpowiednie dopasowanie działania do osoby jest kluczem do sukcesu.

Edukacja a relacje

W tym biznesie trzeba lubić ludzi. Edukacja opiera się bowiem na relacji. Bycie w tym sektorze wymaga ciągłej pracy, zwłaszcza nad sobą. Dobra franczyzobiorczyni to taka, której prawdziwą radość sprawia patrzenie na to, jak jego uczniowie rozwijają skrzydła, jak sięgają po więcej, jak dojrzewają.

Tutaj, by osiągnąć sukces, potrzebne jest poczucie misji, konkretna wizja i wiara w to, że robi się coś dobrego, mądrego i pożytecznego. Bycie przedsiębiorczą jest przysłowiową „kropką nad i” i gwarantem sukcesu, o czym w rozmowie z Franchising.pl przekonuje dr Cezary Wosiński – prezes Grupy Soward

Wskakujesz w to?

Zapisz się do naszego newslettera

Śledź informacje od nas

Artykuły powiązane

Bez kategorii

SowardBiznes jest nośnikiem idei kompetencji przyszłości dla dzieci.

Kiedy tworzyłem  Soward myślałem, że w życiu przydają się umiejętności życiowe. Przydały się mnie, przydadzą się innym. A jeszcze, gdyby ktoś za dzieciaka nauczył mnie odporności psychicznej, budowania relacji, inteligencji emocjonalnej, uważności czy asertywności osiągnąłbym pewnie więcej. Gdyby ktoś, kiedy byłem dzieckiem nauczył mnie tego, co dziś nazywa się kompetencje społeczne, czy kompetencje przyszłości potrafiłbym

co to franczyza
Blog

Czym jest franczyza i na czym polega?

Co to franczyza? Chciałbyś założyć własny biznes, ale nie masz pomysłu, co to mogłoby być? Nie wiesz, od czego zacząć i przerażają Cię wszystkie formalności związane z założeniem działalności gospodarczej? A co, jeśli jest na to sposób w postaci sprawdzonego „gotowca” i nie musisz się o to wszystko martwić? To franczyza. W tym momencie zastanawiasz

Chcesz przyspieszyć swój biznes?

Napisz do nas i pozostań w kontakcie

Scroll to Top