Franczyza – mój pomysł na biznes

Udostępnij nasze posty

Czy franczyza edukacyjna może być pomysłem na własny biznes? Oczywiście. Franczyza edukacyjna jest doskonałym  pomysłem na spełnienie zawodowe – przekonuje Rafał Pęczek, dyrektor ds. rozwoju w Grupie Edukacyjnej Soward.

Aby szybko i skutecznie wypracować przewagę nad konkurencją, warto zainwestować w niebanalny, ale zyskowny pomysł na biznes. Franczyza edukacyjna Soward nadaje się do tego doskonale. Tutaj każdy projekt edukacyjny wyróżnia się niespotykaną na rynku formułą. Ta jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby współczesnych dzieci i młodzieży: ich pragnienia, braki, oczekiwania. Soward posiada w swojej ofercie różne projekty. Każdy z nich pomaga rozwinąć skrzydła tysiącom dzieci na całym świecie, a partnerom biznesowym daje możliwość szybkiego rozwoju biznesowego i zwiększenia swojej bezkonkurencyjności na rynku.  

W ofercie Grupy Soward znajduje się m.in. międzynarodowy program treningu mózgu i wzmocnienia zmysłów Brainy SE, Brainy Abacus, Półkolonie Soward, Soward Media School, Soward Skills i wiele innych. Każdy z nich jest odpowiedzią na to, czego dzieci potrzebują, aby móc rozwinąć skrzydła. To niezwykle ważne. Dobry program edukacyjny dopasowany do rzeczywistych potrzeb dzieci i młodzieży gwarantuje przecież opłacalność biznesu. Dobra franczyza w sprawdzonej grupie to możliwość ciągłego rozwoju. W otoczeniu dobrych i sprawdzonych partnerów jesteśmy w stanie wiele osiągnąć, nawet w tak złożonym czasie jak pandemia.

Dlaczego warto postawić na biznes franczyzowy? Ścisła współpraca z  doświadczoną firmą jest gwarantem sukcesu. To oferuje praktyczną wiedzę, pomoc w prowadzeniu działalności oraz możliwość korzystania ze znanej już na rynku marki. To szczególnie ważne, gdy weźmiemy pod uwagę kryzysy ekonomiczne. Te pojawiają się naturalnie. W każdej gospodarce rynkowej obserwuje się przecież naprzemienne okresy osłabienia oraz ożywienia. Mocny, solidny, sprawdzony partner, dobry program i inwestycja w branżę, która jest odporna na kryzys, to antidotum na wahania cykliczne na rynku.

Dowiedz się więcej o tym, co to jest franczyza!

Zapisz się do naszego newslettera

Śledź informacje od nas

Artykuły powiązane

Bez kategorii

SowardBiznes jest nośnikiem idei kompetencji przyszłości dla dzieci.

Kiedy tworzyłem  Soward myślałem, że w życiu przydają się umiejętności życiowe. Przydały się mnie, przydadzą się innym. A jeszcze, gdyby ktoś za dzieciaka nauczył mnie odporności psychicznej, budowania relacji, inteligencji emocjonalnej, uważności czy asertywności osiągnąłbym pewnie więcej. Gdyby ktoś, kiedy byłem dzieckiem nauczył mnie tego, co dziś nazywa się kompetencje społeczne, czy kompetencje przyszłości potrafiłbym

co to franczyza
Blog

Czym jest franczyza i na czym polega?

Co to franczyza? Chciałbyś założyć własny biznes, ale nie masz pomysłu, co to mogłoby być? Nie wiesz, od czego zacząć i przerażają Cię wszystkie formalności związane z założeniem działalności gospodarczej? A co, jeśli jest na to sposób w postaci sprawdzonego „gotowca” i nie musisz się o to wszystko martwić? To franczyza. W tym momencie zastanawiasz

Chcesz przyspieszyć swój biznes?

Napisz do nas i pozostań w kontakcie

Scroll to Top