Aktualności

Brainy Polska dołącza do Rodziny Soward

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od listopada 2018 staliśmy się centralą Brain Child Learning w Polsce!

Po ponad roku działalności jako lokalna szkółka Brainy w Częstochowie postanowiliśmy wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić dzieciom większy dostęp do jednego z lepszych i unikatowych programów na świecie. Dziś Brainy Polska dołącza do Rodziny Soward. Lata temu założyliśmy Fundację Soward-Kolorowa Edukacja. Pragnęliśmy wtedy zmienić edukację w naszym kraju na lepsze. Dziś nasze marzenia spełniają się i możemy uczynić świat naszych pociech lepszym. Obecnie stawiamy sobie nowe wyzwania, by krok po kroku je realizować i Brainy jest jednym z nich. To dla nas zaszczyt, że jesteście z nami!

 

Brainy PolskaCzym jest Brainy?

Brainy Child Learning są to autorskie programy BRAINY Sensory Enhancement – jeden z najlepszych programów poprawy sensorycznej dla dzieci. Jakie są najważniejsze korzyści z uczestnictwa w Brainy?

  • Wzrost poziomu IE dziecka.
  • Poprawa wyników w nauce.
  • Zwiększona efektywność mózgu dziecka.
  • Lepsza pamięć i przypominanie.
  • Wzrost poczucia wartości i pewności siebie.

Brain Child International Sdn Bhd (Malezja) jest mocodawcą i właścicielem technologii uczenia się i
własności intelektualnej (IP). Pod koniec lat 90 XX w. Brain Child Learning odkryło, że słabe wyniki wśród azjatyckich uczniów wynikają z ograniczeń, jakie stwarzał nasz system edukacji. System ten nie pozwalał dzieciom w pełni odkrywać ich potencjału i wartości.

Brain Child Learning pojawił się jako pionierzy programów rozwoju mózgu i stał się jednym z najlepszych instytutów programów rozwojowych dla dzieci na całym świecie.

Nasze holistyczne podejście jest zarówno naukowe, jak i niesamowicie skuteczne. Wszystko dlatego, że korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i zaawansowanych technik. Dzięki czemu każde dziecko może z nich korzystać w dzisiejszych czasach. Nasi rodzice często są zdumieni zmianami, jakie ich dzieci mogą osiągnąć od rana do wieczora, nie czując przy tym zmęczenia i znużenia.

Naszą wizją jest wprowadzenie wysokiej jakości edukacji i zbudowanie silnego fundamentu dla każdego dziecka oraz umożliwienie im doświadczenia spokojnego życia, niezależnie od tego, czy chodzi o szkolnictwo czy interakcje społeczne.

Jako organizacja myśląca przyszłościowo, jesteśmy zobowiązani do dalszego rozwoju technologii uczenia się, aby wzbogacić i wzmocnić ludzi na całym świecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Brainy Polska odwiedź naszą stronę internetową.

https://brainypolska.com/