Franczyza Soward Media Kids

Grupa Edukacyjna SOWARD to rozpoznawalna i prężnie rozwijająca się marka edukacyjna w Polsce. Stoi za nami międzynarodowe doświadczenie i ponad 500 prężnie rozwijających się jednostek franczyzowych na świecie.

Brain Child International Sdn Bhd (Malezja) jest głównym i właścicielem technologii edukacyjnych i własności intelektualnej naszych kursów z rodziny Brainy.

Xplore Resource Knowledge LLP, nasi partnerzy z Indii, mają ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju jednostek franczyzowych. W dziedzinie edukacji działają od roku 1998. Posiadają rozległą wiedzę na temat rozwoju i wsparcia franczyzy. Mają doświadczenie w tworzeniu ponad 300 franczyz i posiadają silny i dobrze rozwinięty system wsparcia franczyzy wraz ze wsparciem operacyjnym za pośrednictwem oprogramowania ERP, które wspiera rozwój partnerów. Poprzez swoją sieć ośrodków w ciągu ostatnich 20 lat wyszkolili ponad 300 tysięcy uczniów.

Nasza oferta franczyzy oparta jest na sprawdzonym modelu biznesowym, który od wielu lat gwarantuje sukcesy.

Jako nasz franczyzobiorca otrzymujesz wszechstronne szkolenia, consulting na każdym etapie współpracy i profesjonalne wsparcie. Zapewniamy Ci również zaufanych business doradców, którzy pomagają Ci budować swój kapitał.

Odtwórz wideo

Buduj swój kapitał

z Grupą Edukacyjną Soward

Soward Media to pierwszy na rynku kurs, który wyposaża najmłodszych w kompetencje medialne i cyfrowe. Jego potencjał i jednoznacznie pozytywny wpływ na rozwój dzieci i młodzieży potwierdzili niezależni eksperci–jurorzy ogólnopolskiego konkursu na najbardziej rozwojowe inicjatywy dla Dzieci Słoneczniki, wyróżniając Media Kids nagrodą.

O zaletach edukacji medialnej można mówić wiele. Dla nas, jako twórców najbardziej rozwojowej metody uczenia mediów, ważne jest, aby dzieci i młodzież zdobyły kompetencje jutra w zakresie świadomego uczestnictwa w medialnej przestrzeni. „Mediatyzacja, czyli funkcjonowanie medium między komunikującymi się podmiotami ludzkimi, wydaje się współcześnie być praktyką normalną i powszechną” – przekonują autorzy „O potrzebie edukacji medialnej w Polsce”. Soward Media  Kids uczy etycznego, świadomego, efektywnego i bezpiecznego korzystania z możliwości, jakie dają współczesne technologie. „Mediaki”, jak zwykliśmy definiować uczestników Soward Media Kids, na naszych kursach – paradoksalnie –  uczą się mediów często z dala od ekranów, w oparciu o nowoczesną grywializację i ze świadomością ewolucji środków masowego przekazu.

Jako Grupa Soward oferujemy franczyzy edukacyjne, które pozwolą Ci prowadzić stabilną działalność i sukcesywnie budować własną markę w lokalnej społeczności.

Z nami stworzysz miejsce, w którym dzieci będą mogły uwolnić swój naturalny potencjał i rozwinąć ukryte talenty.

Zobacz jakie to proste 

Dlaczego my?

Ponad 25 lat

Doświadczenia na rynku edukacji w Polsce

Zwrot inwestycji

Po 6 do 12 miesięcy

20 kursów

Dla grup wiekowych od 4 do 15 roku życia

Jednostki w 13 krajach

Sprawdzone know-how

Ponad 25 000

Zadowolonych uczniów

01

Rozwój umiejętności krytycznego myślenia: Media odgrywają kluczową rolę w formowaniu naszych przekonań, poglądów i postaw. Dzieci są szczególnie podatne na wpływ mediów, dlatego ważne jest, aby nauczyć je analizować i oceniać informacje, rozpoznawać manipulacje oraz rozróżniać prawdziwe informacje od fałszywych. Kurs edukacji medialnej pomaga dzieciom rozwijać umiejętność krytycznego myślenia i podejścia badawczego wobec mediów.

02

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni: W dzisiejszych czasach wiele dzieci spędza dużo czasu online, co niesie ze sobą zarówno korzyści, jak i zagrożenia. Kurs edukacji medialnej uczy dzieci, jak chronić swoje dane osobowe, jak unikać oszustw i niebezpiecznych sytuacji w sieci, jakie informacje są bezpieczne do udostępnienia, a jakie powinny pozostać prywatne. Ważne jest, aby dzieci miały świadomość, że wirtualny świat nie zawsze jest bezpieczny i że istnieją ryzyka, których należy być świadomym.

03

Świadome korzystanie z mediów społecznościowych: Media społecznościowe są integralną częścią życia wielu dzieci i młodzieży. Jednak często brakuje im świadomości skutków, jakie mogą wyniknąć z nadużywania tych platform. Kurs edukacji medialnej pomaga dzieciom zrozumieć, jakie są konsekwencje publikacji prywatnych informacji, jak zarządzać swoim wizerunkiem online, jak rozpoznawać i zapobiegać cyberprzemocy oraz jak utrzymać zdrowe relacje w świecie wirtualnym.

04

Wzmacnianie umiejętności twórczych: Media oferują dzieciom wiele możliwości twórczego wyrażania siebie. Kurs edukacji medialnej może pomóc dzieciom odkryć i rozwijać swoje talenty artystyczne, umiejętności pisarskie, zdolności redakcyjne i wiele innych. Dzięki temu dzieci zyskują narzędzia, które pozwalają im wyrazić swoje myśli i pomysły w atrakcyjny sposób, a także zdobyć umiejętności przydatne w przyszłości.

05

Zrozumienie roli mediów w społeczeństwie: Kurs edukacji medialnej pomaga dzieciom zrozumieć, jak media wpływają na społeczeństwo i jakie są ich różne

Opinie naszych partnerów

Nasze modele współpracy

Licencja na 3 lata

Brak opłaty stałej
Royalty: 20%
PLN / NETTO  30 tys.
  • darmowe szkolenia
  • dedykowany opiekun biznesowy
  • sprawdzone modele: sprzedażowy, marketingowy i marki osobistej
  • kompleksowa strefa partnera
  • profesjonalny biznes plan
  • kampania promocyjna Soward Start-up
  • gotowe materiały dydaktyczne i informacyjne dla: trenera, ucznia i rodzica

6 korzyści dla
Franczyzobiorcy

Będąc naszym partnerem budujesz swój kapitał o sprawdzone modele biznesowe.

Otrzymujesz dopasowany do siebie model biznesowy jak krok po kroku prowadzić firmę edukacyjną dla dzieci

Zarabiasz od 1 miesiąca.

Oszczędzasz czas i pieniądze dzięki temu, że przejmujemy najtrudniejsze zadania.

Otrzymujesz w pakiecie gotowe do wdrożenia modele: marketingu, sprzedaży i tworzenia marki osobistej usług edukacyjnych dla dzieci.

Otrzymujesz sprawdzony produkt, dzięki któremu dzieci osiągają sukces w szkole i życiu.

Grupa Soward

FRANCZYZY EDUKACYJNE SOWARD!

Zostań naszym partnerem

Aby dowiedzieć się więcej prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem, aby umówić spotkanie.

Scroll to Top

Nowa franczyza
Soward Mental Power
by Marek Kamiński
w naszej ofercie

Dostarczamy inspiracje

Zapisz się do naszego biuletynu

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.