Soward Skills

Czym jest Soward Skills?

Soward Skills to innowacyjny kurs, któryw ciekawy, atrakcyjny dla Dziecka sposób odpowiada na problemy związane z pandemią: izolacja społeczna, brak relacji, uzależnienie od elektroniki, adaptacja w klasie, problemy z komunikacją z rówieśnikami.

Oparty na naukowych podstawach program Soward Skills, poprawia umiejętności dziecka w zakresie uważności (mindfulness), budowania relacji, panowania nad emocjami i kreatywności. Korzystając z grywalizacji – innowacyjnej metody motywacji i pobudzania naturalnej ciekawości dziecka – program skutecznie rozwiązuje problemy dziecka związane z brakiem odporności psychicznej, asertywności i słabej wiary w siebie. Przygotowany specjalnie dla Dziecka kurs przedsiębiorczości, udowadnia, że sukcesu można się nauczyć, okazje trzeba tworzyć i je wykorzystywać.

Soward Skills to opracowany przez zespół międzynarodowych ekspertów z zakresu kształcenia dzieci, sprawdzony w szkole, program rozwoju kompetencji społecznych dziecka. Bazuje na założeniu, że dziś trudno powiedzieć, w jakich zawodach będą pracowały nasze dzieci. Część z profesji przyszłości dziś jeszcze nie została nazwana. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażyć dziecko w odpowiedni zestaw kompetencji, które pozwolą mu doskonale odnaleźć się w każdych okolicznościach w świecie przyszłości.

To jedyna w Polsce Szkoła Mistrzów umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży oparta o grywalizację – fascynującą metodę budowania i rozwijania motywacji u dzieci.

Mamy już 6 szkół w Polsce!

Sylwia Tomalska

Kierownik programu Soward Skills

Rafał Pęczek

Dyrektor ds. Rozwoju i Sprzedaży
tel. +48 576 388 003
e-mail: rpeczek@soward.eu

Przewiń do góry