We help to adjust the franchise model to the partner's capabilities and the potential of the local market, using scientifically proven methods of child's intellectual and social development.

Soward's partners conduct innovative additional classes, thanks to which the child unlocks its natural potential and achieves success more easily both in school and life.

The unique benefits of Soward's educational franchises:

for education

Ania from Gdynia
The owner and teacher

for business

Magda from Warszawa
The owner

Click here to see recommendations

Soward educational franchises

We deserve Your trust

przedsiebiorca

Are you
a teacher? a teacher?

See how Soward helps create a safe and stable company and provide additional income

Are you
entrepreneur?

We will build a stable for you
and profitable business model

nauczyciel

Blog

Scroll to Top

Soward Smart Kids daje mi wszystko, czego do tej pory szukałam i o czym marzyłam: spełnienie zawodowe, satysfakcję finansową, elastyczne godziny pracy i ogromną radość obserwowania postępów, jakie czynią dzieci. Zawsze mogę liczyć na wsparcie #SowardTeamu: od rozwiązywania spraw administracyjnych po marketing, od szkoleń po rozwój. Rozpoczęcie współpracy z Soward Smart Kids było najlepszą podjętą przeze mnie decyzją życiową i zawodową.

Szukałam dodatkowego źródła dochodu. Czegoś, co da mi konkretny zarobek i spełnienie zawodowe. Postawiłam na pakiet dwóch franczyz edukacyjnych od Grupy Soward. To był strzał w dziesiątkę. Działam na niełatwym, warszawskim rynku.

Dzięki pełnemu wsparciu marketingowemu oraz wypracowanym modelom biznesowym moja firma świetnie się rozwija. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie możliwość samorozwoju i chcą zarabiać dobre pieniądze. Mnie przekonało to, że nie musiałam wszystkiego uczyć się od początku, że nie musiałam popełniać błędów, że miałam wsparcie. Dzięki temu mogłam szybko rozwinąć skrzydła!

Nowa franczyza
Soward Media Kids
w naszej ofercie

Dostarczamy inspiracje

Zapisz się do naszego biuletynu

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.