We help to adjust the franchise model to the partner's capabilities and the potential of the local market, using scientifically proven methods of child's intellectual and social development.

Soward's partners conduct innovative additional classes, thanks to which the child unlocks its natural potential and achieves success more easily both in school and life.

The unique benefits of Soward's educational franchises:

for education

Ania from Gdynia
The owner and teacher

for business

Magda from Warszawa
The owner

Click here to see recommendations

Soward educational franchises

We are a trusted Team of professionals

przedsiebiorca

Are you
a teacher?

See how Soward helps create
a safe and stable business
and provide additional income

Are you
entrepreneur?

We will build a stable
and profitable business model for you

nauczyciel

Blog

Scroll to Top

Soward Smart Kids daje mi wszystko, czego do tej pory szukałam i o czym marzyłam: spełnienie zawodowe, satysfakcję finansową, elastyczne godziny pracy i ogromną radość obserwowania postępów, jakie czynią dzieci. Zawsze mogę liczyć na wsparcie #SowardTeamu: od rozwiązywania spraw administracyjnych po marketing, od szkoleń po rozwój. Rozpoczęcie współpracy z Soward Smart Kids było najlepszą podjętą przeze mnie decyzją życiową i zawodową.

Jako mój partner biznesowy, Soward zapewnia doskonałą obsługę klienta, profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu się do naszych potrzeb. Są otwarci na współpracę, słuchają sugestii i oferują rozwiązania, które naprawdę spełniają nasze oczekiwania. To biznes jakiego szukałem, daje mi ogromną satysfakcję i wolność finansową. Współpraca z centralą w Częstochowie jest rozmową partnerów, pełną wsparcia i empatii.

Od lat szukałem pomysłu na dodatkowy biznes i zmianę swojego życia – Soward to strzał w dziesiatkę. Mam świadomość, że robimy ważne rzeczy dla przyszłości naszych dzieci. To daje ogromną siłę i motywację do dalszego rozwoju. Soward ma silne wartości etyczne i społeczne dlatego pracując z nimi, możemy być pewni, że nasza współpraca przyczynia się do rozwoju edukacji dzieci, ich potencjału i odporności psychicznej.