Franczyza Soward Skills

Grupa Edukacyjna SOWARD to rozpoznawalna i prężnie rozwijająca się marka edukacyjna w Polsce. Stoi za nami międzynarodowe doświadczenie i ponad 500 prężnie rozwijających się jednostek franczyzowych na świecie.

Brain Child International Sdn Bhd (Malezja) jest głównym i właścicielem technologii edukacyjnych i własności intelektualnej naszych kursów z rodziny Brainy.
Xplore Resource Knowledge LLP, nasi partnerzy z Indii, mają ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju jednostek franczyzowych. W dziedzinie edukacji działają od roku 1998. Posiadają rozległą wiedzę na temat rozwoju i wsparcia franczyzy. Mają doświadczenie w tworzeniu ponad 300 franczyz i posiadają silny i dobrze rozwinięty system wsparcia franczyzy wraz ze wsparciem operacyjnym za pośrednictwem oprogramowania ERP, które wspiera rozwój partnerów. Poprzez swoją sieć ośrodków w ciągu ostatnich 20 lat wyszkolili ponad 300 tysięcy uczniów.

Nasza oferta franczyzy oparta jest na sprawdzonym modelu biznesowym, który od wielu lat gwarantuje sukcesy.

Jako nasz franczyzobiorca otrzymujesz wszechstronne szkolenia, consulting na każdym etapie współpracy i profesjonalne wsparcie. Zapewniamy Ci również zaufanych business doradców, którzy pomagają Ci budować swój kapitał.

Odtwórz wideo

Buduj swój kapitał

z Grupą Edukacyjną Soward

Soward Skills to innowacyjny kurs, który w ciekawy, atrakcyjny dla Dziecka sposób odpowiada na problemy związane z pandemią: izolacja społeczna, brak relacji, uzależnienie od elektroniki, adaptacja w klasie, problemy z komunikacją z rówieśnikami.

Oparty na naukowych podstawach program Soward Skills, poprawia umiejętności dziecka w zakresie uważności (mindfulness), budowania relacji, panowania nad emocjami i kreatywności. Korzystając z grywalizacji – innowacyjnej metody motywacji i pobudzania naturalnej ciekawości dziecka – program skutecznie rozwiązuje problemy dziecka związane z brakiem odporności psychicznej, asertywności i słabej wiary w siebie. Przygotowany specjalnie dla Dziecka kurs przedsiębiorczości, udowadnia, że sukcesu można się nauczyć, okazje trzeba tworzyć i je wykorzystywać.

Soward Skills to opracowany przez zespół międzynarodowych ekspertów z zakresu kształcenia dzieci, sprawdzony w szkole, program rozwoju kompetencji społecznych dziecka. Bazuje na założeniu, że dziś trudno powiedzieć, w jakich zawodach będą pracowały nasze dzieci. Część z profesji przyszłości dziś jeszcze nie została nazwana. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażyć dziecko w odpowiedni zestaw kompetencji, które pozwolą mu doskonale odnaleźć się w każdych okolicznościach w świecie przyszłości.

To jedyna w Polsce Szkoła Mistrzów umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży oparta o grywalizację – fascynującą metodę budowania i rozwijania motywacji u dzieci.

Jako Grupa Soward oferujemy franczyzy edukacyjne, które pozwolą Ci prowadzić stabilną działalność i sukcesywnie budować własną markę w lokalnej społeczności.

Z nami stworzysz miejsce, w którym dzieci będą mogły uwolnić swój naturalny potencjał i rozwinąć ukryte talenty.

Zobacz jakie to proste 

Dlaczego my?

Ponad 25 lat

Doświadczenia na rynku edukacji w Polsce

Ponad 250 oddziałów

franczyzowych w Polsce

5 programów

Dla grup wiekowych od 4 do 18 roku życia

Sprawdzony model

biznesowy

Tysiące

Zadowolonych uczniów

Opinie naszych partnerów

Nasze modele współpracy

Licencja na 3 lata

po 3 latach przedłużenie w zależności
od tempa rozwoju 10-30%
PLN / NETTO  30 tys
  • darmowe szkolenia
  • dedykowany opiekun biznesowy
  • sprawdzone modele: sprzedażowy, marketingowy i marki osobistej
  • kompleksowa strefa partnera
  • profesjonalny biznes plan
  • kampania promocyjna Soward Start-up
  • gotowe materiały dydaktyczne i informacyjne dla: trenera, ucznia i rodzica

6 korzyści dla
Franczyzobiorcy

Będąc naszym partnerem budujesz swój kapitał o sprawdzone modele biznesowe.

Otrzymujesz dopasowany do siebie model biznesowy jak krok po kroku prowadzić firmę edukacyjną dla dzieci

Zarabiasz od 1 miesiąca.

Oszczędzasz czas i pieniądze dzięki temu, że przejmujemy najtrudniejsze zadania.

Otrzymujesz w pakiecie gotowe do wdrożenia modele: marketingu, sprzedaży i tworzenia marki osobistej usług edukacyjnych dla dzieci.

Otrzymujesz sprawdzony produkt, dzięki któremu dzieci osiągają sukces w szkole i życiu.

Finansowanie
Twojej Franczyzy z mFinanse

Umów się na spotkania online

FRANCZYZY EDUKACYJNE SOWARD!

Zostań naszym partnerem

Aby dowiedzieć się więcej prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem, aby umówić spotkanie.

Oferta kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Scroll to Top