Pomysł na biznes

Dotychczasowa praca Cię nie satysfakcjonuje? Nieustannie poszukujesz pomysłu na biznes, który zarazem będzie stanowić Twoją pasję? W takim razie doskonale się składa. Grupa Soward to nieustannie rozwijająca się franczyza edukacyjna. Nasze jednostki znajdziesz zarówno w największych polskich miastach – Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu, jak i mniejszych miejscowościach, a dokładnie Zielonej Górze, Nowym Targu, Oleśnicy czy Kępnie.

Soward - pomysł na biznes w Twoim mieście

Aktualnie na terenie Polski zostało otwartych ponad 20 jednostek Soward – Brainy Sensory Enahancement, Brainy Abacus oraz Soward Skills, w których dzieci od 4 do 15 roku życia efektywnie rozwijają swoje głęboko skrywane umiejętności pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, tym samym niwelując ryzyko problemów z przyswajaniem wiedzy już na wczesnych etapach edukacji. Nieustanny rozwój naszych placówek, ale także podopiecznych, zawdzięczamy m.in. współpracującymi z nami franczyzobiorcom, którzy każdego dnia udowadniają, że Soward to nie tylko innowacyjny pomysł na biznes, ale także inwestycja w przyszłe pokolenia oraz rozwój ich naturalnego potencjału.

Jesteś gotów zmienić swoją ścieżkę zawodową i podjąć się wyzwania, jakim jest prowadzenie franczyzy edukacyjnej? Wspólnie z Grupą Soward otwórz kolejny oddział, tym razem w swojej okolicy, w którym najmłodsi będą mogli rozwijać swoje umiejętności oraz pasje. Skontaktuj się z nami teraz, a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na trapiące Cię pytania, dotyczące prowadzenia franczyzy edukacyjnej.

Wspieramy Cię w otwarciu franczyzy

Co ważne, gdy już zdecydujesz się na otwarcie edukacyjnego biznesu franczyzowego, nie zostawimy Cię bez wsparcia. Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielką lub nauczycielem, pomożemy Ci stworzyć stabilną firmę oraz zapewnić dodatkowy dochód. Jesteś przedsiębiorcą lub przedsiębiorczynią i chcesz otworzyć własny biznes? Zbudujemy dla Ciebie stabilny i przewidywalny model biznesowy. Nasze wsparcie pozwoli Ci na prowadzenie działalności, która przyczyni się również do budowania Twojej własnej marki w lokalnej społeczności. Oprócz tego zyskasz też satysfakcję tworząc miejsce, w którym dzieci będą mogły uwolnić swój naturalny potencjał, a do tego rozwinąć ukryte być może do tej pory talenty.

Dlaczego Soward?

Za naszym sukcesem stoją zadowoleni właściciele placówek franczyzowych, ale też liczby, którymi śmiało możemy się pochwalić. Mamy ponad 25 lat doświadczenia na rynku edukacji w Polsce. Udostępniamy prawie 1000 scenariuszy zajęć i 20 kursów kierowanych do różnych grup wiekowych od 4. do 15. roku życia. Jako osoba zainteresowana otwarciem franczyzowej placówki oddajesz finansową przyszłość w nasze, doświadczone ręce. Otrzymujesz indywidualnie dopasowany model biznesowy, który jasno pokazuje, jak prowadzić firmę edukacyjną dla dzieci. Ponadto, dajemy gwarancję 25 uczniów na start, dzięki czemu pewnie i stabilnie rozpoczniesz nową działalność. Zaoszczędzisz też pieniądze, ponieważ weźmiemy na siebie najtrudniejsze zadania związane z rozpoczęciem biznesu franczyzowego. Przekażemy Ci też gotowe do wdrożenia modele marketingu, sprzedaży, tworzenia marki osobistej w usługach edukacyjnych dla dzieci. Własny biznes? Z Soward się opłaca!

Franczyza - Twój sposób na życie

Dla wielu osób franczyza edukacyjna stała się sposobem na życie. Nic w tym dziwnego, ponieważ dobry start biznesu franczyzowego pozwala nie tylko na realizację swoich pasji, ale również stały i przewidywalny dochód. Aby tak było również i w Twoim przypadku, istotny jest m.in. solidnie przygotowany plan biznesowy, ale też Twoje zaangażowanie. Systematyczna, konsekwentna współpraca z franczyzodawcą i na z góry określonych warunkach, jest podstawą dobrego rozwoju franczyzy. Tylko wtedy, łącząc doświadczenie franczyzodawcy z umiejętnościami oraz zaangażowaniem franczyzobiorcy, jesteśmy w stanie stworzyć biznes, który przyniesie Ci wiele satysfakcji!

Gdy już Twoja franczyza edukacyjna będzie w pełni przygotowana do startu pamiętaj, że… przygoda dopiero się zaczyna! Opierając się jednak na otrzymanym od franczyzodawcy modelu sprzedażowym, który wskaże Ci kierunek działania i pomoże w opracowaniu codziennej pracy zespołu, będziesz w stanie poprowadzić sprawnie działający i popularny w Twojej miejscowości biznes franczyzowy. Poza tym zwracaj uwagę na jakość usług na każdym etapie kontaktu z klientem, dbaj o jak najlepsze wykonanie usługi i nie lekceważ obsługi posprzedażowej. Jeśli chcesz, aby Twój biznes każdego dnia rozkwitał coraz bardziej, weź pod uwagę nawet najmniejsze elementy, które się na niego składają.

Zastanawiasz się, co to franczyza edukacyjna i jakie korzyści Ci przyniesie? Na naszej stronie znajdziesz jeszcze więcej informacji na ten temat.

Scroll to Top