5 powodów, dlaczego warto zostać Partnerem Soward

Udostępnij nasze posty

Rynek franczyzowy rozwija się bardzo dynamicznie i stale przybywa nowych konceptów. Pojawia się dużo firm, które chcą skalować się poprzez franczyzę, ale też dużo znika z rynku. Jedne firmy rozwijają się szybciej, inne wolniej. Są też takie, które dają tylko podstawowe know-how oraz brand i takie, które wspierają swoich Partnerów kompleksowo. I taką firmą jest Soward Franczyzy Edukacyjne! Zobacz, czym wyróżnia się Soward!

Renomowana marka

Soward to przede wszystkim renomowana marka, pod którą działa już ponad 200 centrów zajęć dodatkowych dla dzieci w całej Polsce. Nasi Partnerzy działają zarówno w dużych miastach, jak i w kilkunastotysięcznych miejscowościach. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie w edukacji. Prowadzimy Międzynarodową Szkołę Podstawową Soward Academy i dynamicznie rozwijającą się sieć jednostek franczyzowych.

Innowacyjne metody edukacyjne

Nasza oferta to innowacyjne metody rozwoju dzieci oraz młodzieży, które idealnie wpisują się w potrzeby nowoczesnej edukacji. Wchodząc z nami we współpracę, można działać w oparciu o następujące metody:

  • Soward Skills – kurs kompetencji społecznych dla dzieci
  • Soward Media Kids – kurs kompetencji medialnych i cyfrowych
  • Brainy Abacus – kurs matematyki mentalnej
  • Brainy Sensory Enhancement – trening mózgu i wzmocnienie zmysłów.

Kompleksowy model biznesowy

Działamy w oparciu o sprawdzony model biznesowy, który pozwala na stabilne skalowanie biznesu w każdej lokalizacji. Opracowaliśmy skuteczne modele marketingowe, sprzedażowe i marki osobistej, które krok po kroku opisują działania niezbędne do rozwinięcia biznesu edukacyjnego. Stworzyliśmy też cyfrową Strefę Partnera, która jest kompleksową Bazą Wiedzy dostępną całą dobę.

Wsparcie doświadczonego zespołu

Soward tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem biznesowym i edukacyjnym. Mamy w zespole przedsiębiorców, dyrektorów placówek oświatowych, menadżerów z doświadczeniem korporacyjnym z Polski i z zagranicy, coachów oraz doświadczonych pedagogów. Stale się szkolimy i rozwijamy swoje kompetencje na studiach, szkoleniach, kursach i konferencjach.

Nowoczesne narzędzia IT

Wiemy, że najcenniejszym zasobem jest czas i dlatego robimy wszystko, żeby go nie marnować. Wdrożyliśmy profesjonalny CRM, który jest dla nas podstawowym narzędziem pracy i przestrzenią do komunikacji z naszymi Partnerami i Klientami. Zautomatyzowaliśmy wiele procesów, dzięki czemu możemy działać zwinnie i optymalizować zasoby i koszty w centrali i naszych jednostkach franczyzowych.

Zapisz się do naszego newslettera

Śledź informacje od nas

Artykuły powiązane

Blog

Na co zwrócić uwagę, przed podpisaniem umowy franczyzowej

Zgodnie z obietnicą, wracamy do Was z tematem umowy franczyzowej. Poniżej znajdziecie najważniejsze kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę, czytając wzór umowy z potencjalnym franczyzodawcą. Warunki finansoweDokładnie przeanalizuj wszystkie aspekty finansowe umowy. Zwróć uwagę na opłatę licencyjną, opłaty sieciowe, opłaty technologiczne, marketingowe oraz wszelkie inne koszty związane z prowadzeniem działalności franczyzowej. Na tej podstawie będzie

Blog

Pytania, na które musisz odpowiedzieć, zanim kupisz franczyzę

Jeśli już wiesz, że lepszą opcją dla Ciebie jest model franczyzowy niż biznes oparty na własnym pomyśle, to możesz zrobić kolejny krok. Koniecznie odpowiedz sobie na poniższe pytania. Wykonaj to zadanie bardzo rzetelnie, bo tylko wtedy podejmiesz właściwą decyzję. Każda działalność (franczyzowa i model własny) wiąże się z ryzykiem. Nie ma branży i modelu wolnego od ryzyka

Chcesz przyspieszyć swój biznes?

Napisz do nas i pozostań w kontakcie

Scroll to Top